Warunki skupu

Silver wine-glasses on a tray. Isolated on a white background. A shade below.

Cena skupu srebra / złota

Ceny przybliżone:
SREBRO próba 925 – 1,30 zł/g *
ZŁOTO próba 585 – 85 zł/g *
* -ceny mogą ulegać zmianie, zgodnie z wahaniami cen srebra i złota na rynku, aktualne ceny dostępne pod numerem tel: 24 277 29 45 wew.139

Skupujemy starą i zniszczoną, jak i nową i kompletną biżuterię srebrną i złotą w postaci pierścionków, kolczyków, bransoletek czy łańcuszków. Skupujemy również styki srebrne, granulat ze srebra i złota oraz inne formy.

Oczyść srebro z ozdobników
Pamiętaj, aby przed wysłaniem przedmiotów wyciągnąć z nich wszelkie ozdobniki, ponieważ nie są one brane pod uwagę. Wszystkie elementy nie wykonane ze srebra są przez nas wyciągane przed ważeniem i ostateczną wyceną.

Kurier
Aby kurier przybył do Ciebie nieodpłatnie, waga Twojej przesyłki musi wynosić więcej niż 1 kilogram ( 1000 gram ). Jeśli zadeklarowałeś się, wysłać nam więcej niż 1 kg a otrzymaliśmy mniej, koszt wysłania kuriera potrącamy z wyceny. Kurier przyjedzie w dogodnych dla Ciebie godzinach. Wręczając mu przesyłkę pamiętaj, aby podpisał się na pokwitowaniu nadania przesyłki i wprowadził ją do systemu elektronicznego. Przesyłka jest ubezpieczona. Masz możliwość monitorowania, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka na stronie internetowej kuriera.

Jak przygotować srebro do wysyłki
Przedmioty zapakuj w kopertę, najlepiej bąbelkową. Wysyłając do nas swoje przedmioty oświadczasz, że jesteś ich właścicielem i posiadasz pełne prawo do ich dalszej odsprzedaży. Po tym, gdy zamówisz kuriera, otrzymasz od nas na e-mail zaświadczenie w formie pliku pdf, który musisz wydrukować, podpisać i wysłać do nas razem z paczką.

Wycena i wypłata
Wycena trwa do 3 dni roboczych od daty doręczenia przesyłki. Gdy tylko ustalimy, jaką wartość prezentują wysłane przez Ciebie przedmioty prześlemy Ci naszą propozycję cenową na e-mail lub skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli uznasz, że nasza propozycja nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, odeślemy Twoje przedmioty pod wskazany przez Ciebie adres kurierem na Twój koszt. Gdy uznasz, że odpowiada Ci nasza propozycja cenowa, natychmiast wyślemy Ci przelew bankowy na wskazany przez Ciebie rachunek lub nadamy przekaz poczty.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!